Shibaura CM314 / CM374 frontaalniiduk

CM314 ja CM374 on suurepärased professionaalsed frontaalniidukid võimsusega vastavalt 30 ja 36 hj. Standardvarustuses on need niidukid varustatud turvaklambriga, mida saab tagasi pöörata, ja tasapinnalise põrandaga, mis tagab kiire juurdepääsu.

Mugavus
Frontaalniidukid on väga kasutajasõbralikud. Hüdrostaatilisel jõuülekandel on madal töökiirus täpseks juhtimiseks rasketes oludes ning maanteel kiirus kergeks niitmiseks ja transportimiseks. Hüdrostaatilistel juhtpedaalidel on mugavuse ja kasutusmugavuse jaoks loogiline asend. Suund ja kiirus muutuvad kiiresti.
Suur 50-liitrine kütusepaak võimaldab teil töötada kogu päeva ilma tankimata. Standardvarustuses on need frontaalniidukid varustatud kahepoolse toimega ventiiliga, et lisaseadmeid (nt rohukollektor) kiiresti paigaldada ja lahti võtta.
CM314 / CM374 on varustatud mugava istmega, mida saab reguleerida juhi kaalu järgi.

Niidukvaliteet
Need frontaalniidukid on varustatud hüdraulilise raskuseülekandega. See tähendab, et niitmise ajal kandub osa niiduki massist masina esiteljele, mis suurendab masina tõmbejõudu nõlvadel.
CM314 / CM374 on varustatud automaatse ja püsiva nelikveoga. Rasketel niitmistingimustel (märjal või nõlvadel) saab diferentsiaaliluku aktiveerida pedaali abil, et parema juhtimise tagamiseks saaks mõlemal esirattal sama veojõud.
Niidukit saab vertikaalselt paigutada ilma jõuvõttu lahti ühendamata, see lihtsustab niiduki hooldamist ning terade teritamist või vahetamist.

 

Tehnilised andmed

Infoleht