Frontaal niiduk Shibaura CM214

Kõige kompaktsem Shibaura frontaal niiduk on CM214. CM214 on suurepärase kvaliteediga, varustatud 3-silindrilise diiselmootoriga ja võimsusega 21 hj. CM214 on varustatud tavalise hüdraulilise roolivõimendiga.

Mugavus
CM214 on  kompaktne masin, millel on mugav istuda ja palju jalgade ruumi. Tasapinna põrand võimaldab juhil masina paigaldamist ja demonteerimist hõlpsasti. 28-liitrine kütusepaak võimaldab teil töötada kogu päeva ilma tankimata.
Masinat iseloomustab suurepärane võimsuse ja kaalu tasakaal, mis tagab maksimaalse stabiilsuse. Hüdrostaatiline ajam võimaldab kiirust ja suunda täpselt juhtida.

Niidukvaliteet
Kergesti ligipääsetavad hoolduspunktid võimaldavad hõlpsat hooldust. Pöördniidukid saab vertikaalselt paigutada ilma jõuvõtuvõlli lahti ühendamata, mis tähendab, et saate noad kiiresti puhastada või muuta / teritada.
Standardina on CM214 varustatud automaatse ja püsiva nelikveoga. Niipea kui esirattad haarduvad, aktiveeritakse tagavedu automaatselt. Kui rehvide haardumine on jälle tavaline, lülitatakse nelikvedu välja. Kuna kõik see toimub automaatselt, saab juht keskenduda oma muule tööle. Kallakutel või kallakutel saate valida alalise nelikveo.

 

Tehnilised andmed

Infoleht